header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Trainingsschema

Afhankelijk van de categorie waarin je speelt, heb je als team recht op één of meerdere trainingen.

In een aantal gevallen wordt de training vanuit de vereniging door een trainer verzorgd, maar veelal zijn het vrijwilligers (ouders, of oudere hockeyers) die de training verzorgen.

Indien je als jeugdlid training geeft, kan hier een vergoeding tegenover staan. Meer weten? Klik dan hier.

Ieder seizoen wordt het trainingsschema opnieuw samengesteld.

  • Hierbij proberen we wordt zoveel mogelijk ‘horizontaal’ te programmeren, d.w.z. teams uit dezelfde categorie worden waar mogelijk gelijktijdig ingepland.
  • Uiteraard heeft ieder team zijn eigen training, maar zo kan er soms ook samen getraind of een oefenwedstrijdje gespeeld worden.
  • Een trainingscoördinator kan de verschillende trainers helpen de trainingen vorm te geven. Indien de veldcapaciteit het niet toelaat, kan van dit ‘horizontaal programmeren’-principe worden afgeweken. Met individuele wensen kan veelal geen rekening worden gehouden.
  • Er wordt in principe op een half veld getraind. Indien er op de andere helft geen team actief is, blijft de veldverlichting op deze helft uit. 

Wijzigingen op onderstaand schema kunnen alleen met instemming van het bestuur worden doorgevoerd.

Vanwege afspraken met de gemeente kan er tijdens de winterstop / zaalperiode alleen na akkoord van het bestuur op het CMHC-terrein velden getraind worden.

velddeel A betreft het kwart veld vooraan bij clubhuis; velddeel D achteraan.

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Floris van Mansum V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Brecht Vrisou van Eck
Guusje van Schriek
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Loïs Glashouwer V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Merle Leenders
Norah-Lyn Dubbeldam
V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Eva Bolhuis
Lieke van Iersel
Stefana van Zetten
V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Lieve van Kraanen V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Chris van den Heuvel V1 - AB Veld rouleren met veld 3
18:30 - 20:00 Jongens C2 Luuk Vink V2 - CD Training verzorgd door Heren 1 Rouleren met veld 3
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Jip van Ewijk V2 - AB Veld rouleren met veld 3
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Jort Petersen V3 - AB Veld rouleren met 1 en 2
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Pum van Asselt V1 - CD Veld rouleren met veld 3
20:00 - 21:30 Heren 01 Laurens Kruijff V1
20:00 - 21:30 Heren 02 Bart van Kranenburg V2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Frank Janssen V2 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A2 Daniel Bronk V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Benjamins Annette van Asselt
Emma Kool
V2 - AB
15:30 - 16:15 Funkey Charlotte Hiltermann V2 - CD
15:30 - 16:30 Jongens F1 Fieke Verweij
Tristan Evers
V1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes F1 Guusje Bodewes
Tristan Evers
V1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Esther Hoven
Tristan Evers
V1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Kasper Passon
Tristan Evers
V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Floris Häcker V2 - AB rouleren met veld 3
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 Hidde Maas V2 - CD rouleren met veld 3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Eva Jellema
Femke Genemans
V3 - AB rouleren met veld 2
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Marieke IJff V1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D1 Floris Häcker V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Eva Bolhuis
Lieke van Iersel
Stefana van Zetten
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Merle Leenders
Norah-Lyn Dubbeldam
V2 - CD Merle Leenders en Norah-Lynn Dubbeldam
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Fenna Anbeek V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 01 Fernaud Schoor
Patrick Schoor
V2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Steyn Sleeuwenhoek V2 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Lieke Verbrugh V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Marieke IJff V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Pum van Asselt V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C2 Lars van Dishoeck V2 - AB
18:30 - 19:30 Keepers CD V1 - AB Training door Pi-Academie
19:00 - 20:30 Jongens C1 Chris van den Heuvel V1 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A2 Frank Janssen V2 - CD
19:30 - 20:30 Keepers ABHD V1 - AB Training door Pi-Academie
20:00 - 21:30 Dames A Joris de Bruijne V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren A V1
20:30 - 22:00 Heren B V1
20:30 - 22:00 Jongens A1 Frank Janssen V2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Keepers E-Jeugd Brecht Vrisou van Eck V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Lieve van Kraanen V3 - AB Rouleren met veld 2
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Lieke de Kok V2 - AB Rouleren met veld 3
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 Hidde Maas V2 - CD Rouleren met veld 3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Eva Jellema
Femke Genemans
V1 - CD rouleren met veld 3
17:30 - 19:00 Jongens D1 Floris Häcker V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Jip van Ewijk V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Steyn Sleeuwenhoek V2 - CD Rouleren met veld 3AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Loïs Glashouwer V1 - CD Veld rouleren met veld 3AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Luuk Vink V3 - AB Training door Heren 1 Rouleren met veld 1 en 2
19:00 - 20:00 G1 Maarten Hoogendijk V1 - AB
19:00 - 20:00 G2 V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 01 Jaap Saunier V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 01 V2 - CD Rouleren met veld 3
20:00 - 21:30 Heren 01 Laurens Kruijff V1
20:00 - 21:30 Heren 02 V3 - AB Rouleren met veld 2CD